Skip to Content

Diákjaink által elért díjak, versenyeredmények

Iskolánk diákjai számtalan tanulmányi, sport és egyéb versenyen vesznek részt. Az elért helyezéseket alább olvashatják. Büszkék vagyunk rájuk.
Nem csak azokra, akik helyezést elérve ebben a felsorolásban szerepelnek, hanem mindazokra, akik a versenyeken elindultak, iskolánkat képviselték és derekasan helytálltak.

2014-15

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulója
17. hely: Madarász Zita (5. osztály)

"Sosemvolt Versnap" országos döntőjébe jutott:
Berta Anna Gyöngy (7. osztály)
Markovics Izabella (8. osztály
Rizner Dávid (8. osztály)

Versünnep Fesztivál országos seregszemléjén Budapesten a Játékszín színpadán iskolánkat képviseli:
Vesztergombi András (7. osztály)

Szent Rita tiszteletére szervezett versíró verseny
1. hely: Berta Anna Gyöngy (7.osztály)
2. hely: Rizner Dávid (8. osztály)
3. hely: Tóth Eszter (5. osztály)

Dicsérő oklevélben részesült: Illés Gábor (5. osztály), Kelemen Klaudia (7. osztály), Schmidt Klaudia (8. osztály), Nagy Eszter Anna (2. osztály)

Iskolánk által szervezett városi játékos irodalmi vetélkedő
2. hely: Mácsik Dániel (8. osztály), Vesztergombi András (7. osztály), Guld Kinga (6. osztály), Herczeg Sára (5. osztály)

Pécsi Egyházmegye Katolikus Iskoláinak Hittanversenye, Paks
2. helyezés: Eckert Klára (5. osztály), Guld Kinga (6. osztály, Juhász Erzsébet (5. osztály), Petrits Norbert (6. osztály)

Egyházmegyei sportnap, Paks
Váltóverseny II. korcsoport: 3. helyezés
Kosárlabda III. korcsoport: 3. helyezés

Paksi Ki mit tud?
Ezüst minősítés:
Ágoston Csenge (2. osztály) - vers- és prózamondás
Hollósi Hanna (5. osztály) - hangszeres zene
Oszter András (5. osztály) - hangszeres zene

Iskolánk által szervezett Tavaszváró-barkácsoló városi technika verseny
2. helyezés: Papp Jázmin, Döbrösy Álmos és Szegedi Ágoston csapatversenyben

„Pajtás Kupa” Dél-magyarországi Regionális Judoverseny, Baja
Aranyérem: Döbrösy Álmos (4. osztály)
Aranyérem: Döbrösy Bese (2. osztály)

Egyházmegyei német vers- és prózamondó verseny
3. helyezés: Nagy Flóra Mária (3. osztály)

Iskolánk által szervezett Dsida Jenő szavalóverseny
1. helyezés: Vesztergombi András (7. osztály)
2. helyezés: Nagy Eszter (2. osztály)
2. helyezés: Berta Anna Gyöngy (7. osztály)
3. helyezés: Májer Anita (6. osztály)
3. helyezés: Oláh Péter (7. osztály)

Városi atlétikaverseny, szivacsgerely-hajítás
3. helyezés: Borbás Tamás (3. osztály)

Tolna megyei zongoraverseny
Bronzfokozat: Juhász Erzsébet (5. osztály)
Bronzfokozat: Rizner Dávid (8. osztály)

Városi fizikaverseny
2. helyezés: Mácsik Dániel és Fülöp Roland (8. osztály)
4. helyezés: Vesztergombi András és Simon Márton (7. osztály)

Baktai természettudományi verseny technika tantárgyból
2. helyezés: Petrits Norbert (6. osztály)
3. helyezés: Oláh Péter (7. osztály)

Zrínyi Ilona matematikaverseny területi forduló
6. helyezés: Vesztergombi András (7. osztály)

„Matematika 2015” városi matematikaverseny
1. helyezés: Vesztergombi András (7. osztály)
3. helyezés: Mácsik Dániel (8. osztály)

Hollós László Tolna Megyei Természetismereti Versmondó Verseny
3. helyezés: Ágoston Csenge (2. osztály)
Különdíj: Halasi Hanna (2.osztály)
Különdíj: Berta Anna Gyöngy (7. osztály)

Nemzetközi Judoverseny
2. helyezés: Döbrösy Álmos (4. osztály)

Tolna Megyei Klarinét és Szaxofon Találkozó
Arany minősítés: Kedves Benedek (4. osztály)

JEKA - Nyelvgyakorlás Tirolban diákok számára
1. helyezés: Farkas Beáta

Iskolai szépíróversenyünk első helyezettjei:
1. osztály: Mozes Semugoma
2. osztály: Nagy Eszter Anna
3. osztály: Müller Albert
4. osztály: Ignácz Mira
5. osztály: Madarász Zita
6. osztály: Mancsi Panna
7. osztály: Sebestyén Daniela
8. osztály: Markovics Izabella

Szekszárd megyei jogú város MECÉNÁS Tehetséggondozó díjában részesültek:
Szegedi Sebestyén (matematika), felkészítő tanára: Szabóné Varjas Ildikó
Mácsik Dániel és
Fülöp Roland (fizika), felkészítő tanáruk: Szegedi Dezső
Döbrösy Álmos (cselgáncs), edzője: Szepesy József
Csipet-csapat drámacsoport, felkészítő tanáruk: Vadóc Eszter

A magyar nyelv napja alkalmából rendezett nyelvtan háziversenyünk első helyezettjei:
Nagy Eszter (2.o.)
Tóth Levente (2.o.)
Nagy Flóra (3.o.)
Köpenczei Csanád (4.o.)
Juhász Erzsébet (5.o.)
Valigura Eszter (6.o.)
Vesztergombi András (7.o.)
Mácsik Dániel (8.o.)
tanáraik: Vadóc Eszter, Nyisztorné Mihola Zsuzsanna, Köpenczeiné Tövisháti Lilla, Bertáné Hargitai Margaréta

Városi kommunikációs csapatverseny a Baka István Általános Iskola szervezésében 2. helyezés
Mácsik Dániel (8.o.)
Rizner Dávid (8.o.)
felkészítő: Bertáné Hargitai Margaréta

A Babits Mihály Kulturális Központ által kiírt "Ha Haiku" c. versíró verseny
2. helyezés: Tóth Eszter (5.o.)
felkészítő: Bertáné Hargitai Margaréta

2013-14

Weöres Sándor regionális színjátszó találkozó
Arany minősítés: 1. osztályos drámacsoport

Országos diákolimpia
Kerékpár 1. helyezés: Ács Vince (8.osztály)
Cselgáncs 2. helyezés: Döbrösy Álmos (3. osztály)

Városi Matematika verseny
1. hely: Guld Kinga (5. osztály)

Abacus Matematikai Lapok országos levelezőverseny
5. hely: Szegedi Sebestyén (8. osztály)
6. hely: Kocsis Dorka (6. osztály)
8. hely: Szí Benedek (5. osztály)
10. hely: Guld Csenge (8. osztály)

Abacus Matematikai Lapok – Lurkó logika pontverseny
Arany fokozatú dicséret: Eckert Klára, Juhász Erzsébet (4. osztály)
Ezüst fokozatú dicséret: Köpenczei Csanád (3. osztály)

Abacus Matematikai Lapok – Matematika pontverseny
Arany fokozatú dicséret: Szegedi Sebestyén (8. osztály), Szí Benedek (5. osztály), Szegedi Ágoston (3. osztály)
Ezüst fokozatú dicséret: Guld Csenge (8. osztály), Mácsik Dániel (7. osztály), Berta Csaba Zsolt, Kocsis Dorka, Vesztergombi András(6. osztály), Guld Kinga, Márton István, Schüller Flóra (5. osztály)

Kenguru nemzetközi matematikaverseny
Megyei 2. hely, országos 79. hely: Berta Csaba Zsolt (6. osztály)
Megyei 8. hely: Zsámár Boglárka (8. osztály)
Megyei 9. hely: Vesztergombi András (6. osztály)
Megyei 14. hely: Szegedi Sebestyén (8. osztály)
Megyei 17. hely: Kocsis Dorka (6. osztály)

Zrínyi Ilona matematikaverseny
Megyei 17. hely: Kocsis Dorka (6. osztály)

MATEGYE internetes verseny
4. hely: Petrits Botond
5. hely: Szegedi Ágoston
10. hely: Guld Kinga

Abacus Fizikai Lapok országos levelezőverseny
8. helyezés: Szegedi Sebestyén (8. osztály)

Időutazó országos történelem levelező verseny
3. hely: Szí Benedek (5. osztály)

„Legkedvesebb bibliai történetem” rajzpályázat
Arany minősítés: Janó Emma, Kasler Gergő, Priskin Boglárka, Schüller Flóra, Szí Benedek, Tóth Levente
Ezüst minősítés: Ágoston Csenge, Czári Krisztián, Eckert Klára, Guld Kinga, Juhász Erzsébet, Priskin Rebeka, Purgel Norbert, Tolnai Dávid, Ullein Csaba, Valentinyi Roberta

Katolikus iskolák közti Harmatcsepp levelezős verseny országos fordulója, olvasás-szövegértés
6. hely: Juhász Erzsébet (4. osztály)

Károly Iréneusz országos fizikaverseny
2. hely: Szegedi Sebestyén (8. osztály), Mácsik Dániel, Fülöp Roland (7. osztály)

Egyházmegyei hittanverseny
5. hely: Guld Kinga, Valigura Eszter (5. osztály), Oláh Péter, Berta Csaba Zsolt (6. osztály)

Nagy Szent Albert kémiaverseny
Különdíj: Fülöp Roland, Mácsik Dániel, Rizner Dávid (7. osztály)

Iskolánk által szervezett városi irodalomverseny
1. hely: Szegedi Sebestyén (8. osztály), Mácsik Dániel (7. osztály), Vesztergombi András (6. osztály) és Petrits Norbert (5. osztály) alkotta csapat

Iskolánk által szervezett egyházmegyei versíró verseny
1. helyezés: Tüdő Cecília (6. osztály)
2. helyezés: Berta Anna Gyöngy (6. osztály)
3. helyezés: Szegedi Sebestyén (8. osztály)
Különdíj: Berta Csaba Zsolt (6. osztály), Szanyó Júlia (8. osztály), Molnár József (8. osztály)

Kenguru nemzetközi matematikaverseny megyei szint
2. helyezés: Berta Csaba Zsolt (6. osztály)
8. helyezés: Zsámár Boglárka (8.osztály)
9. helyezés: Vesztergombi András (6. osztály)

Lotz János nyelvtan-helyesírás-szövegértés verseny
Országos döntő:
8. helyezés: Juhász Erzsébet (4. osztály)
Megyei döntő:
4. helyezés: Guld Csenge (8. osztály)

Megyei versmondó verseny, Bonyhád
3. hely: Szanyó Júlia (8. osztály)
4. hely: Berta Csaba Zsolt (6. osztály)

Gizella kupa, Mohács
Sport- és váltóversenyek: 6. helyezés

Baka természettudományos és technikaverseny / technikaverseny
2. helyezés: Szí Benedek (5. osztály)
Különdíj: Szabó Máté (8. osztály)

Rozsnyay Mátyás emlékverseny regionális fordulója, Szekszárd
Ezüstérem: Berta Csaba Zsolt (6. osztály)

Dél-dunántúli regionális judoverseny, Barcs
Aranyérem: Petrits Botond (2. osztály), Döbrösy Álmos (3. osztály), Döbrösy Zsombor (5. osztály)
Ezüstérem: Petrits Norbert (5. osztály)
Bronzérem: Köpenczei Csanád (3. osztály)

Hollós László megyei szavalóverseny
1. hely: Weiszmandl Viktória (8. osztályos tanuló)
6. hely: Husek Blanka (1. osztályos tanuló)
Különdíj: Vesztergombi András (6. osztályos tanuló)

Megyei matematikaverseny
1. hely: Guld Kinga (5. osztályos tanuló)

Rozsnyay Mátyás emlékverseny regionális fordulója, Iregszemcse, 2014.02.15.
Aranyérem: Petrits Botond 2. osztályos tanulónk
Bronzérem: Berta Csaba Zsolt 6. osztályos tanulónk

XXV. Weöres Sándor versmondó emlékverseny, Várdomb
1. hely: Berta Csaba Zsolt (6. osztályos tanulónk)
3. hely : Sabo Ramóna (8. osztályos tanulónk)

Mattolna megyei (sakk) csapatbajnokság, bátaszéki forduló,
Táblagyőzelem: Berta Csaba Zsolt 6.o.

2. Dsida Jenő egyházmegyei szavalóverseny
1. helyezés: Ágoston Csenge (1. osztályos tanuló)
3. helyezés: Weiszmandl Viktória (8. osztályos tanuló)

Az Illyés Gyula Könyvtár Gyermekkönyvtára által kiírt "Weöres Sándor nyomdokán" c. versíró verseny
1. helyezés: Berta Anna Gyöngy (6. osztályos tanuló)
1. helyezés: Tüdő Cecília (6. osztályos tanuló)
3. helyezés: Berta Csaba Zsolt (6. osztályos tanuló)
3. helyezés: Szegedi Dezső tanár úr

"Muki Bácsi" fizikaverseny országos döntője, Szeged, 2013.12.07.
4. helyezés: Weiszmandl Viktória, Szegedi Sebestyén, Komjáti Ervin (8. osztályos tanulók)

"Muki Bácsi" fizikaverseny regionális fordulója, 2013.11.29.
1. helyezés: Szegedi Sebestyén, Komjáti Ervin, Schüller Márton (8. osztályos tanulók)
5. helyezés: Szanyó Júlia, Zsámár Boglárka (8. osztályos tanulók)
Mindkét csapatunk bejutott az országos döntőbe.

Babits szavalóverseny, 2013.11.28.
Szanyó Júlia (8. osztály): 1. helyezés és különdíj
Berta Csaba Zsolt (6. osztály): 3. helyezés

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Paks, 2013.10.05.
Ezüst érem: Berta Csaba Zsolt 6. osztályos tanuló

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny SZENT JÓZSEF KUPA, 2013.11.02.
Aranyérem és kupagyőzelem: Berta Csaba Zsolt 6. osztályos tanuló
Ezüstérem: Petrits Botond 2. osztályos tanuló
Ezüstérem: Valigura Eszter 5. osztályos tanuló

Városi játékos anyanyelvi csapatverseny a Gyakorló iskola szervezésében 2013. 11. 05.
2. helyezés
Guld Kinga 5. osztályos tanuló
Berta Csaba Zsolt 6. osztályos tanuló
Mácsik Dániel 7. osztályos tanuló
Szegedi Sebestyén 8. osztályos tanuló

Városi kommunikációs csapatverseny a Baka István Általános Iskola szervezésében 2013.11.06.
3. helyezés
Schüller Anna 7. osztályos tanuló
Mácsik Dániel 7. osztályos tanuló

"Angyalok a gyermekek szemével" rajzpályázat

Óvodás korcsoport:

1. hely: Halasi Lilla
2. hely: Petrits Blanka
3. hely: Petrits Janka

Alsós korcsoport:

1. hely: Kőkuti Levente
2. hely: Kirsch K. Zsófia
3. hely: Bencze Petra

Felsős korcsoport:

1. hely: Kocsis Dorka
2. hely: Berta Anna Gyöngy
3. hely: Sabo Ramóna

Különdíj: Janó Emma, Priskin Rebeka

2012-13:

Abacus matematikai lapok országos verseny:
Matematika:
4. helyezett: Szegedi Sebestyén
8. helyezett: Vesztergombi András
Sakk-sarok:
4. helyezett: Berta Csaba Zsolt

05.13. iskolai szépen író verseny:
1. hely: Herner Dóra 7.o.
2. hely: Szanyó Júlia 7.o.
3. hely: Zsámár Boglárka 7.o.

Különdíjasok:
Borbás Tamás 1. o.
Janó Emma 2.o.
Valentyini Roberta 3.o.
Mancsi Panna 4.o.
Sebestyén Daniella 5.o.
Fikó Alexandra 6.o.

Egyházmegyei hittanverseny
I. helyezés csapatversenyben (Guld Csenge, Sabo Ramóna, Brunner Eszter, Szegedi Sebestyén 7. osztályos tanulók és Tóth Róbert 8. osztályos tanuló)

Nagy Szent Albert Kémiaverseny
II. helyezés csapatversenyben (Guld Csenge, Weiszmandl Viktória, Szegedi Sebestyén 7. osztályos tanulók)

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny 2012/13-as összesített eredmény:
1. hely, aranyérem: Berta Csaba Zsolt 5. osztályos tanulónk

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Decs, 2012.05.04.
Ezüst érem: Berta Csaba Zsolt 5. osztályos tanuló

Dankó Ilona egyházmegyei szavalóverseny (04.26.)
II. helyezés: Guld Csenge 7. osztályos tanuló
Különdíj: Berta Csaba Zsolt 5. osztályos tanuló

04.06.Rozsnyai Mátyás emlékverseny regionális fordulója ,Gunaras:
ezüst érem - Berta Csaba Zsolt 5. osztályos tanulónk
04.12.TOLNA MEGYEI ZONGORAVERSENY
ezüst fokozat - Csukor Bálint 5. osztályos tanulónk

Dél-Magyarországi Regionális Judo Verseny, Barcs, 2013.03.23.
35 kg:
Ezüst érem: Döbrösi Zsombor, 4. osztályos tanuló
30 kg:
Bronz érem: Döbrösi Álmos, 2. osztályos tanuló

Megyei sakk diákolimpia
Ezüstérem: Berta Csaba Zsolt 5. osztályos tanuló

"Pajtás Kupa", Dél-Magyarországi Regionális Judo Verseny, Baja, 2013.03.03
36 kg:
Ezüst érem: Döbrösi Zsombor, 4. osztályos tanuló
33 kg:
Bronz érem: Petrits Norbert, 4. osztályos tanuló

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Bátaszék, 2013.03.01.
I. helyezés: Berta Zsolt 5. osztályos tanuló
III. helyezés: Valigura Eszter 4. osztályos tanuló
V. helyezés: Petrits Botond 1. osztályos tanuló

Városi Matematika verseny
I. helyezés: Berta Csaba Zsolt 5. osztályos tanuló

Hollós László Tolna Megyei Természetismereti Versmondó verseny 2013.02.25.
II. helyezés: Szanyó Júlia 7. osztályos tanuló
III. helyezés: Berta Csaba Zsolt 5. osztályos tanuló
IV. helyezés: Sabo Ramóna 7. osztályos tanuló
Köszönjük szépen iskolánk Diákönkormányzatának, hogy támogatta a versenyzőket!

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Mikulás-kupa, Bátaszék, 2012.12.08.
bronzérem: Berta Zsolt 5. osztályos tanuló

Garay 200 szavalóverseny, 2012. 11. 13.
különdíj: Szanyó Júlia 7.o.
Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Szekszárd, 2012.11.24.
Ezüst érem: Berta Zsolt 5. osztályos tanuló

2011-12:

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny 2011/12-es összesített eredmény:
2. hely: Berta Csaba Zsolt 4. osztályos tanulónk

A katolikus iskolák közti Harmatcsepp Levelezős Verseny országos fordulója magyar tantárgyból
6. helyezés: Guld Kinga 3. osztályos tanuló

Városi matematika csapatverseny:
3. helyezés: Guld Kinga, Jankó Árpád, Venter Bernadett 3. osztályos tanulók

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Fadd, 2012.05.19.
Arany érem és kupagyőzelem: Berta Zsolt 4. osztályos tanuló


Őcsényi Kistérségi Tanuló Nebuló versenyen elért eredmények:

I. helyezett matematika Vesztergombi András 4. osztály
I. helyezett matematika Zsámár Boglárka 6. osztály
I. helyezett matematika Szabó István Márk 7. osztály
I. helyezett magyar Mácsik Dániel 5. osztály
I. helyezett történelem Guld Csenge 6. osztály
II. helyezett magyar Guld Kinga 3. osztály
II. helyezett történelem Tóth Róbert 7. osztály
II. helyezett földrajz Tóth Róbert 7. osztály
II. helyezett matematika Mácsik Dániel 5. osztály
II. helyezett matematika Szilvácsku Zsófia 8. osztály
III. helyezett matematika Berta Zsolt 4. osztály
III. helyezett természetismeret Schüller Anna 5. osztály
III. helyezett magyar Guld Csenge 6. osztály
III. helyezett természetismeret Pogány Donát Imre 6. osztály

Egyházmegyei szavalóverseny
III. helyezés: Szanyó Júlia 6. osztályos tanuló
Különdíj: Sabo Ramóna 6. osztályos tanuló

Egyházmegyei hittanverseny
I. helyezés csapatversenyben: Guld Csenge, Sabo Ramóna, Szegedi Sebestyén, Szabó Máté 6. osztályos és Hauszmann Adrián 8. osztályos tanuló.

Apáczai Kiadó által szervezett megyei énekverseny
III. helyezés: Zilai Janina 8. osztályos tanuló

Szent Kristóf Egyházmegyei Természetismereti Versenyen (csapatversenyben)
3. helyezés: Guld Csenge 6. osztályos és Mácsik Dániel 5. osztályos tanuló.

Szekszárdi Origami Baráti Kör által meghirdetett országos Papír a sárkány - Sárkányos mesék, mesés sárkányok pályázat
II. helyezés: Csukor Bálint 4. osztályos tanuló.

Hollós László Tolna Megyei Természetismereti Versmondó verseny
I. helyezés: Sabo Ramóna 6. osztályos tanuló
II. helyezés: Szanyó Júlia 6. osztályos tanuló

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Paks, 2012.02.11.
Ezüst érem: Berta Zsolt 4. osztályos tanuló

Megyei Sakk Diákolimpia egyéni, 2012.02.18.
Bronz érem: Berta Zsolt 4. osztályos tanuló

A teremtett világ csodái című országos rajzpályázat
3. helyezés: Valentinyi Roberta 2. osztályos tanuló.

Kitűnő tanulóink az 1. félévben:
3. osztály: Guld Kinga, Petrits Norbert, Márton István
4. osztály: Kocsis Dorka, Vesztergombi András
5. osztály: Schüller Anna, Mácsik Dániel
6. osztály: Guld Csenge, Pogány Donát

Weöres Sándor versmondó verseny
3. helyezés: Szanyó Júlia, 6. osztályos tanuló

Városi versmondó verseny
1. helyezés: Kovács Gergő, 4. osztályos tanuló

Babits Mihály megyei versmondó verseny
II. helyezés: Kocsis Kata 6. osztályos tanuló

A Családok Éve alkalmából a KPSZTI és a Fekete István Tanítók Egyesülete által meghirdetett országos rajzpályázat
8. helyezés: Döme Zsófia 4. osztályos tanuló.

Szeretet, remény, gyógyulás című országos irodalmi pályázat

1. hely: Illés Roland 7. osztályos tanuló

Rozsnyai emlék verseny Tamási fordulója
3. hely: Berta Zsolt 4. osztályos tanuló

2010-2011:


ABACUS országos levelezős verseny

matematikai pontverseny 8. osztály: Szegedi Márton - 10. hely
matematikai pontverseny 6. osztály: Török Zsombor - 6. hely
matematikai pontverseny 5. osztály: Szegedi Sebestyén - 8. hely
sakk sarok 3-8. osztály: Berta Csaba Zsolt - 3. hely

A kistérségi "Tanuló nebuló" tanulmányi versenyen elért helyezések:
I. helyezés Zsámár Boglárka 5. osztályos tanuló matematika tantárgyból
I. helyezés Szitha Szabolcs 7. osztályos tanuló informatika tantárgyból
I. helyezés Zsámár Bettina 8. osztályos tanuló magyar tantárgyból
II. helyezés Berta Zsolt 3. osztályos tanuló matematika tantárgyból
II. helyezés Guld Csenge 5. osztályos tanuló magyar tantárgyból
II. helyezés Kirsch Márk 7. osztályos tanuló magyar tantárgyból
II. helyezés Szitha Szabolcs 7. osztályos tanuló földrajz tantárgyból
II. helyezés Zsámár Bettina 8. osztályos tanuló matematika tantárgyból
III. helyezés Szabó István Márk 6. osztályos tanuló matematika tantárgyból

Térségi kerékpáros verseny
I. hely Ács Vince 5. osztályos tanuló

Megyei rajzpályázat
I. hely Ács Vince 5. osztályos tanuló

Megyei sportverseny, futás és helyből távol ugrás versenyszám
III. hely Arnold Alexandra 6. osztályos tanuló

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny 2010/11-es összesített eredmény:
4. hely: Berta Zsolt 3. osztályos tanulónk

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Kakasd
4. hely: Berta Zsolt 3. osztályos tanulónk

József Attila versmondó verseny
II. helyezett Sabo Ramóna 5. osztályos tanuló
II. helyezett Galambos Kinga 2. osztályos tanuló

Dankó Ilona szavalóverseny
I. helyezett Kocsis Kata 5. osztályos tanuló

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó találkozó 2011
Ezüst minősítés: 2. osztályosaink "Mazsolák" csoportja. Felkészítő, rendező: Vadóc Eszter

Pécsi Egyházmegyei Sportnap
I. helyezés sorverseny kategória 5-6. osztály
I. helyezés kosárlabda kategóriában 7-8. osztály
I. helyezést labdarúgás kategóriában 7-8. osztály
II. helyezés kosárlabda kategóriában 5-6. osztály

Apáczai Kiadó mesemondó versenyének megyei döntője
III. helyezés Tüdő Cecília 3. osztályos tanuló.

Szent Kristóf Városi Természetismereti Verseny
II. helyezés Szegedi Sebestyén 5. osztályos és Török Zsombor Áron 6. osztályos tanulópáros

Megyei Diákolimpia, sakk
Ezüst érem: Berta Zsolt, 3. osztályos tanuló

Városi Matematika Verseny
3. hely: Zsámár Boglárka 5. osztályos tanuló
3. hely: Török Zsombor Áron 6. osztályos tanuló

Hollós László Tolna Megyei Természetismereti Versmondó Verseny
2. hely: Guld Csenge 5. osztályos tanuló

Dél-Dunántúli Terematlétikai verseny, futás versenyszám
Arany érem: Nyisztor Péter
Ezüst érem: Nyisztor Péter

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Paks
3. hely (bronzérem): Berta Zsolt 3. osztályos tanulónk

Szent László TISZK által szervezett Szakály Ferenc Megyei Történelmi Emlékverseny
2. hely: a 6. osztály csapata Arnold Alexandra, Tóth Róbert és Török Zsombor

Egyházmegyei kézműves és rajzpályázat
Díjazott: Madarász Zita 1. osztályos és Sági Ákos 3. osztályos tanulónk alkotása

Rozsnyay Mátyás Emlékverseny regionális fordulója, Tamási
5. hely: Berta Zsolt 3. osztályos tanulónk

1. Magyar Gyermek és Ifjúsági Brazil Jiu Jitsu Országos Bajnokság
Ezüstérem: Petrits Norbert 2. osztályos tanulónk

Megyei Futóversenyen
1. helyezés: Nyisztor Péter 8. osztályos tanulónk

Mattolna alsónánai sakktábor
bronzérem: Berta Zsolt 3. osztályos tanulónk

Mattolna dombori sakktábor
ezüstérem: Berta Zsolt 3. osztályos tanulónk

2009-2010:


Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulója

8. helyezés: Zsámár Bettina 7. osztályos tanuló

A katolikus iskolák közti Harmatcsepp Levelezős Verseny országos fordulója, magyar irodalom-szövegértés tantárgy
7. helyezés: Guld Csenge 4. osztályos tanuló

Országos Diákolimpia, kerékpározás
3. helyezés: Ács Vince 4. osztályos tanuló

A katolikus iskolák közti Egyházmegyei hittanverseny
2. helyezést ért el csapatunk: Arnold Balázs, Szilvácsku István, Márkus Gyula, Tóth Norbert és Szegedi Márton.

A városi német nyelvi verseny
4. helyezés: Zsámár Boglárka.

Őcsényi Tanuló Nebuló (kistérségi) verseny
1. helyezés matematika 4. osztály Zsámár Boglárka
1. helyezés matematika 7. osztály Zsámár Bettina
1. helyezés matematika 8. osztály Arnold Balázs
1. helyezés fizika 8. osztály Arnold Balázs
2. helyezés matematika 5. osztály Török Zsombor
2. helyezés magyar 5. osztály Tóth Róbert
2. helyezés földrajz 7. osztály Szegedi Márton
2. helyezés történelem 8. osztály Arnold Balázs
3. helyezés természetismeret 5. osztály Török Zsombor
3. helyezés természetismeret 6. osztály Szitha Szabolcs
3. helyezés matematika 6. osztály Zilai János
3. helyezés magyar 7. osztály Zsámár Bettina

Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola (Mohács) 4. osztályos tanulók részére hírdetett regionális német vers- és prózamondó verseny
1. helyezés: Guld Csenge 4. osztályos tanuló

I. Gemenc Kupa Táncverseny
Standard kategóriájában 3. helyezés: Török Zsombor 5. osztályos tanuló
Latin táncok kategóriájában 1. helyezés: Török Zsombor 5. osztályos tanuló

II. Egyházmegyei Sportnap, Pécs
2. helyezés: 5-6. osztályosaink labdarúgó csapata
2. helyezés: 7-8. osztályosaink kosárlabda csapata
3. helyezés: 4. osztályosaink sorversenyzői

Hollósi István Szavalóverseny
Különdíj: Guld Csenge 4. osztályos tanuló

Rozsnyai Mátyás Emlékversenyeny regionális fordulója, Dombóvár
5. hely: Berta Csaba Zsolt (2. osztály)

Rozsnyai Mátyás Emlékversenyeny regionális fordulója, Kakasd
3. hely: Takács Tamás (4. oszt)
4. hely: Berta Csaba Zsolt (2. osztály)

Aikitaijutsu Földharcverseny, Mikulás Kupa, Tamási(2009.12.05.)
3. hely: Petrits Norbert (1. oszt.)

Rozsnyai Mátyás Emlékversenyeny regionális fordulója, Tamási
4. hely: Berta Csaba Zsolt (2. osztály)

Gyönki 25 Éves Jubileumi sakkverseny
3. hely: Takács Tamás (4. oszt)

VII. Inyenc feszivál keretében megrendezett nemzetközi sakktorna (2009.08.08)
ifjúsági kategória 1. hely: Takács Tamás (4. oszt)

2008-2009:

3. osztályosok hozták el a városi magyarverseny 3. helyezését: Guld Csenge, Kocsis Kata, Sabo Ramóna.

Katolikus Iskolások Országos Harmatcsepp Tanulmányi Versenye:
Magyar nyelvtan - Guld Csenge (3. oszt) 1. hely

Iskolai Szavalóverseny:
1: Bogdán Szilvia 6.o
2. Bálint Nikolett 5.o
Fazekas Evelin 8.o
3. Simon Kinga 6.o

Nebuló kistérségi tanulmányi versenyen:
Arnold Balázs 7. o földrajz 1. hely
Arnold Balázs 7.o matematika 2. hely
Zsámár Boglárka 3.o matematika 3.hely
Guld Csenge 3.o magyar 1.hely
Tóth Róbert 4. o matematika 3. hely

Kóré Emese 5.o Szöcske Akrobatikus Rock'n'Roll klub versenyén Junior páros 2. hely, Show "A" 1. hely

Gyönki Tavaszi Ifjúsági csapatverseny - Sakkverseny 2009.04.11:
aranyérem / Berta Csaba Zsolt
Gyönki Tavaszi Ifjúsági csapatverseny - Sakkverseny 2009.04.11: ezüstérem / Takács Tamás
Harc az Oroszlánért - Sakkverseny - Fadd 2009.01.29: ezüstérem / Takács Tamás
Országos szezonnyitó verseny 2009: kerékpár ezüstérem / Marchis-Markos Márk
Szálkai Kerékpárverseny: bronzérem / Marchis-Markos Márk
Internet Fiesta Szekszárd városi verseny: 1. hely / Szitha Szabolcs
Egyházmegyei Sportnap: ezüstérem
Balatonszemesi Atlétika verseny: ezüstérem / Nyisztor László, bronzérem / Szegedi Márton
Városi teremtájékozódási verseny: 3. hely / Szilvácsku Zsófia
Városi Atlétika verseny: 2. hely / Sebestyén Cintia
Megyei irodalomverseny: 1. hely / Rendás Botond, Szilvácsku Zsófia, Galambos Máté, Zilai János
Megyei irodalomverseny: 2. hely / Herner Lívia, Nagy Roberta, Szegő Eszter, Zsámár Bettina
Városi természetismeret verseny: 2. hely / Zsámár Bettina, Zilai János
Városi természetismeret verseny: 3. hely / Szegedi Márton, Galambos Máté