Skip to Content

Iskolai rendezvények, programok a 2016/2017.tanévben

  • Veni Sancte és tanévnyitó ünnepély: augusztus 28. 10.00
  • Remetei zarándoklat: szeptember 10. 17.00 óra
  • Szüreti fesztivál – felvonulás: szeptember 17. 15.00 óra
  • Bátai zarándoklat: szeptember 17.
  • Állampolgársági részvétel hete: szeptember 19-24.
  • Kis kutatók délutánja: szeptember 30.
  • Megemlékezés az aradi vértanúk napjáról: október 6.
  • 72 óra kompromisszumok nélkül: október 8-9.
  • Gesztenyenap/Egészségnap: október 15.
  • Iskolaelőkészítő - kölyökatlétika: október 19. 16.00.
  • Megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharcról: október 21.
  • Városi matematikaverseny 6. osztályosoknak: október 21.
  • Egyházmegyei teniszverseny: október 22.
  • Ruhagyűjtés: november 9-10.
  • Szent Márton-nap: november 10.
  • Bolyai anyanyelvi verseny: november 11.
  • Magyar nyelv napja: november 14.
  • Nagy Szent Albert egyházmegyei kémiaverseny: november 15.
  • Szülők akadémiája: november 16. 17.00.
  • Nyílt nap az 1. osztályban – óvónők visszahívása: november 22.
  • Szent Cecília énekverseny: november 23.
  • Adventi ajándékkészítés: november 25. 14.30-16.00
  • Adventi ajándékkészítés a plébánián: november 26.
  • Nyílt nap minden osztályban: november 29. 1-3. óra
  • Iskolaelőkészítő - játékos hittan: november 30. 16.00.
  • Dsida Jenő egyházmegyei szavalóverseny: december 12.
  • Mikulás ünnepség: december 6.
  • Lelki nap: december 9. - diákok
  • Iskolaelőkészítő - adventi készülődés: december 14. 16.00.
  • Lelki nap: december 17. - pedagógusok
  • Karácsonyi műsor: december 20. 16.00
  • Betlehemes játék: december 24. 16.00
  • Német nyelvi verseny: január 13.
  • Iskolaelőkészítő - játékos matematika: január 25. 16.00.
  • Egyházmegyei játékos irodalomverseny: február 3.
  • Bolyai matematikaverseny: február 10.
  • Zrínyi matematikaverseny: február 17.
  • Farsangi bál: február 17. 15.00 óra
  • Szülők akadémiája: február xx. 17.00
  • Nyílt nap az 1. és 4. osztályban: február 22.
  • A diktatúrák áldozatainak emléknapja: február 24.
  • Megemlékezés az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról: március 14.
  • ÖKO-PI-nap: március 14.
  • Szent József-nap és apák napja: március 17.
  • "Tavaszváró barkácsoló" technikaverseny: március 24.
  • Iskolaelőkészítő - zenebona: március 29. 16.00.
  • Lelki nap: március 31.
  • Első gyónás: április 1.
  • Szent Kristóf egyházmegyei természetismereti verseny: április 3.
  • Hüllőkiállítás: április 3.
  • A költészet napja: április 11.
  • A holokauszt áldozatainak emléknapja: április 12.
  • Tollas házi verseny: április 12.
  • Egyházmegyei sportnap: április 22.
  • "Fenntarthatóság" témahét: április 24-28.
  • Ruhagyűjtés: április 25-26.
  • Egyházmegyei pedagógusnap: április 29., Pécs
  • Anyák napja a 3-4. osztályban: május 8.
  • Anyák napja a 2. osztályban: május 9.
  • Anyák napja a felső tagozatban: május 10.
  • Anyák napja az 1. osztályban: május 11.
  • Máriagyűdi zarándoklat: május 13.
  • Országos idegen nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon: május 17.
  • Egyházközségi nap Remetén: május 20.
  • Országos kompetenciamérés a 6. és 8. évfolyamon: május 24.
  • Gyermeknap: május 26.
  • Elsőáldozási próba: május 27. 15.00
  • Elsőáldozás: május 28. 8.45
  • A "Határtalanul" pályázat keretében a 7. osztályosok kirándulása a Felvidéken: május 31. - június 4.
  • Nemzeti összetartozás napja: június 2. (iskolai mise keretében)
  • Versenyeken eredményes tanulóink megjutalmazása: június 2.
  • Osztálykirándulások: június 9.
  • Elsőáldozók egyházmegyei találkozója Máriagyűdön: június 10.
  • Sportnap és "Határtalanul" projektzáró: június 14.
  • Projektnap: június 15.
  • 7-8. osztályosok egyházmegyei Te Deumja Máriagyűdön: június 15.
  • Ballagás: június 16. 16.00
  • Napközis tábor: június 19-23.
  • Te Deum és tanévzáró ünnepély: június 25. 8.45 óra
  • Természettudományos tábor: június 27-30.
  • Missziós tábor: xxxxx